НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь разгромила ФК Львов ###

Волынь разгромила ФК Львов Волынь - ФК Львов

У вівторок, 9 серпня, «Волинь» у Луцьку провела контрольний матч проти одного з аутсайдерів першої ліги – ФК «Львів». У звітному поєдинку лучани виступали експериментальним складом, за відсутності збірників Павлова, Бабиря та Шикова. Крім того, ще кілька гравців «основи» одержали відпочинок після напруженого поєдинку в Маріуполі.Втім, на перебіг гри до перерви такі ротації особливо не вплинули і головні події у поєдинку точилися поблизу воріт львів'ян. А вже на дев'ятій хвилині зустрічі «Волинь» повела у рахунку – Майкон, перебуваючи по центру штрафного, одержав передачу з лівого краю, прийняв м'яч і невідпорно пробив точно в ціль – гол! Традиційний «дубль» бразильцю вдалося оформити на 24-й хвилині, коли він здійснив прохід лівим краєм, увірвався в карний і з гострого кута пробив повз голкіпера під дальню стійку – 2:0. До перерви лучани могли ще принаймні двічі збільшити свою перевагу, але зробити цього не зуміли.Після відпочинку на полі поряд з гравцями основного складу з'явилося й кілька дублерів, відтак на початку тайму гості зуміли провести кілька небезпечних атак, але до взяття воріт справа не дійшла. Натомість, на 70-й хвилині Лопес, одержавши пас справа, увійшов в штрафний майданчик і чітким ударом в дальній кут довів рахунок до розгромного. А вже за шість хвилин Рамону також вдалося оформити «дубль» – Леандро зліва навісив на ближній кут карного, а Лопес у стрибку головою переправив м'яч в дальній кут – красень-гол! Добив львів'ян за хвилину до фінального свистка юний Приндета – після подачі кутового Пічкуром зліва на дальню стійку, Віталій зумів виграти верхову боротьбу й кивком голови переправив шкіряного у сітку – 5:0!