НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь побеждает Раднички в Турции ###

Волынь побеждает Раднички в Турции

Сьогодні луцька «Волинь» зіграла четвертий і останній спаринг на першому НТЗ у Туреччині. Суперником команди Віталія Кварцяного стали сербські «Раднічкі». Ця команда «зимує» у турнірній таблиці чемпіонату Сербії на високому четвертому місці. Відзначимо й наявність у її складі колишнього гравця «Волині» Александара Трішовіча.До слова, Саша й сьогодні вийшов в основному складі сербів. А перед матчем тепло привітався із колишніми одноклубниками.Тренери ж «Волині» виставили такий склад у двох таймах:1 тайм: Кичак - Годований, Шиков, Карковський, Шіш - Парцванія, Матей - Бабатунде, Чорномаз, Бікфалві - Селін.2 тайм: Кичак (Літовченко, 65) - Сімінін, Масло, Шершун, Нємчанінов - Шабанов, Скоба – Рамон (Р. Никитюк, 80), Задерецький, Гошкодеря (Літвиненко, 75) - Хомченко.Як і всі попередні спаринги «волинян», цей поєдинок пройшов на високих швидкостях. «Волинь» активніше і з моментами відпрацювала на початку першого і другого тайму, маючи повну перевагу у ці хвилини. Приємно, що після гольового «затишшя» цього разу лучани забили, причому двічі.На 55 хвилині Хомченко заробив пенальті після швидкої атаки, яку продовжив прострілом в центр Лопес. Захисники винесли мяча зі штрафної, але невдало, його підхопив Хомченко, якого звалили у карному. З «точки» забив Ігор Скоба – 1:0. Вже за хвилину лучани вдруге святкували успіх. Це Лопес замкнув на дальній штанзі навіс з флангу від Задерецького – 2:0.У гостей відмітимо удар у стійку на початку другого тайму та непоступливість у боротьбі в центрі поля.У неділю 2 лютого у «Волині» останній день першого НТЗ. Увечері команда повертається в Україну.